Show More
  • Monday11:30 - 00:30
  • Tuesday11:30 - 00:30
  • Wednesday11:30 - 00:30
  • Thursday11:30 - 00:30
  • Friday11:30 - 00:30

En mutlu ve değerli günlerinize ev sahipliği yapan Panorama Park’ta keyifli bir organizasyon süreci geçirmeye hazır mısınız? Her zaman dinamik ekibimizle unutulmayacak güzellikte anlar yaşamanız için titiz bir çalışma gerçekleştiriyoruz ve hayallerinizi yaşamanıza olanak sağlıyoruz.

Birbirinden güzel yemek menülerimiz, şık dekorasyonumuz ve profesyonel ekibimizin kaliteli hizmeti sayesinde tam da istediğiniz gibi bir düğün süreci geçireceksiniz. Üstelik doğal güzelliklerimiz eşliğinde derin bir nefes alırken, konuklarınızı en iyi şekilde ağırlıyor olmanın da mutluluğunu yaşayacaksınız.

Panorama Park Adana’da faaliyet gösteriyor ve siz değerli çiftlerine birçok mekân alternatifi sunuyor. Eğer hayaliniz bir kır düğünü yapmaksa, panoramik göl ve doğa manzaralı kır bahçemizi tercih edebilirsiniz. Havanın elverişli olmadığı zamanlarda ise 500 kişiye kadar çıkabilen ağırlama kapasitesi olan kapalı alanımızı seçebilirsiniz.

Nereyi seçerseniz seçin modern dekorasyonumuzla misafirlerinizi karşılayacağımızdan emin olabilirsiniz. Tarzınızı ve aşkınızı yansıtan küçük detaylarla süslediğimiz mekânlarımızda şık masa ve sandalyeler kullanmayı tercih ediyoruz. Tabii eğer isterseniz kendinizin anlaştığı bir organizasyon firmasıyla da iş ortaklığı kurabiliriz.

Her bütçeye uygun hizmet verebilen mekânımız, ihtiyaçlarınıza özel yaratıcı çözümler üretiyor. Yemekli veya yemeksiz olarak organize ettiğimiz davetlerinizde, davetli sayınızı dikkate alarak bir bütçe çıkarıyoruz. Çeşitli kapasitelere sahip açık ve kapalı alanlara sahip olduğumuzdan aklınızda soru işareti olmadan bizi tercih edebilirsiniz.

Panorama Park Wedding kolay ulaşım ağına sahip. Davetlileriniz isterlerse transfer hizmetimizden yararlanabilir, isterlerse de toplu taşıma araçlarını kullanarak mekânımıza rahatlıkla ulaşabilir. Şahsi araçlarıyla gelen misafirleriniz ise araçlarını otoparkımıza emanet edebilir.

Her türlü isteğinizi memnuniyetle karşılayan firmamız, hayallerinizdeki davete ev sahipliği yapmak için şimdiden sabırsızlanıyor. Eğer hakkımızda daha fazla bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek istiyorsanız sayfanın üst kısmında bulunan bilgileri kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Değerlendirme Yaz

Cleanliness

Service

Ambience

Price

Seç

Değerlendirmenizin en az 140 karakter uzunluğunda olması tavsiye edilir

Ekim, 2020

16

Cuma

DAY OFF

August 26,2019

  • Tuesday
  • 9:00am - 10:00am
  • evleniyor.org
Appointment confirmation email will be sent upon approval.

Awesome Job!

We have received your appointment and will send you a confirmation to your provided email upon approval.